Připravte se na letošní dovolenou

13.7.2021

V některých zahraničních zemích se podobně jako u nás rozvolňují restrikce spojené s pandemií COVID19 a spousta z nás tak zvažuje, kam nejen v létě vycestovat. Víc než kdy dřív je ale potřeba přípravu před dovolenou nepodcenit – nepříjemnou komplikaci totiž nemusí představovat jen nehody nebo nečekané úrazy, ale i důsledky pandemie. Jak se tedy na dovolenou co nejlépe připravit?

Pokud chcete dopředu zjistit, jak jsou na tom ostatní země a svůj pobyt tomu přizpůsobit, aktuální informace naleznete vždy na stránkách Ministerstva zahraničních věcí. Právě tam najdete hlavní rozcestník, podle kterého můžete zjistit, jak jsou jednotlivé země rizikové (a tedy zda je povinná karanténa při vstupu do země, příp. při návratu zpět) a co konkrétně je potřeba splnit při vstupu na území dané země.

Dalším krokem by měl být výběr vhodného cestovního pojištění. To by vás mělo krýt ve všech případech – od ztráty cestovních dokladů po hrazení léčebných výloh. To vše je k dispozici v našem základním pojištění, které už od 10 Kč na den nabízí také nonstop asistenci a více než 100 rekreačních sportů v ceně. Připojistit pak můžete i pojištění zavazadel nebo úrazu.

A nezapomínáme ani na Vaše němé spolucestovatele – připojistit tak lze i veterinární péči nebo odpovědnost za škodu způsobenou Vaším mazlíčkem.

Jako jedni z mála se také specializujeme na připojištění pro adrenalinovéa extrémní sporty.

Pojistíme i novorozence (vstupní minimální limit je 0 let) a maximální věk není nijak omezen.

Veškeré informace o cestovním pojištění, nabízených tarifech a možnostech připojištění naleznete na této stránce.

Kromě stálých tarifů (které rozlišujeme pomocí destinací, které hodláte navštívit a služeb, které obsahují) máme také nově na výběr i připojištění Covid+, které se hodí v případě, že je Vám znemožněn návrat domů z důvodu umístění do karantény. Stejně tak je možné připojistit storno zájezdu (nebo samostatně zakoupené služby, jako jsou např. letenky) a přerušení cesty. O obou připojištěních jsme pro Vás připravili další informace zde.

Zajímá Vás, na kolik vyjde pojištění podle Vašich představ? Kdykoliv si můžete spočítat nezávaznou kalkulaci nebo rovnou pojištění sjednat onlinea z pohodlí domova – při platbě kartou online je pojištění okamžitě platné.