Životní pojištění

Pojistěte si to nejdůležitější – Váš život. S životním pojištěním zabezpečíte sebe i své nejbližší.

Životní pojištění

Životní pojištění chrání jednotlivce a jeho rodinu před finančními důsledky nejrůznějších životních situací. Nejdůležitější jsou životní pojištění proti riziku smrti, proti riziku trvalé invalidity či smrti úrazem. Na trhu existují dva základní druhy životních pojištění – rezervotvorné životní pojištění (investiční, kapitálové) a rizikové životní pojištění.

Životní pojištění se vyplatí uzavřít co nejdříve, jiná zdravotní rizika totiž po 50 či 55 letech věku rostou, což se odráží i v kalkulacích pojišťoven, které mají toto pojištění v nabídce. Pojistná částka, kterou musí platit, aby mělo jejich pojištění smysl, se tak s přibývajícím věkem zvyšuje.

Před uzavřením životního pojištění by si měl každý důkladně promyslet, co od něj čeká, na co má smysl se pojistit, jaká je optimální pojistná částka a jak velké měsíční pojistné je schopen unést. Důležité je položit si také otázku, zda má životní pojištění sloužit jen ke krytí rizik, nebo má být spojeno se spořením. Tomu odpovídá nabídka pojišťoven, které klientům nabízejí riziková životní pojištění a kombinovaná životní pojištění.

Sjednejte si schůzku s našimi certifikovanými poradci, nebo pošlete dotaz na info@sv-pro-finance.cz rádi s Vámi zanalyzujeme Vaši stávající situaci a navrhneme nejvhodnější možná řešení dle Vašich potřeb.